Home » 2020-02-24

2020-02-24

  • by
Pristatome puikią žinią, nuo šiol Delfi.tv kanalą gali matyti Sugardo išmaniosios, skaitmeninės ir analoginės televizijos žiūrovai!

Didžioji dalis Delfi.tv turinio yra tiesioginės transliacijos, kurios padės apie svarbiausius įvykius sužinoti esamuoju laiku, naujienų bei aktualijų laidos. Delfi.tv kuria originalų, Lietuvoje pagamintą, turinį kuriame gausu naujienų, žinių, pokalbių ir gyvenimo būdo laidų, tiesioginių sporto ir renginių transliacijų.
Delfi.tv kanalu rodomos tokios laidos kaip „DELFI Dėmesio centre”, „DELFI Rytas”, „DELFI 11″, „DELFI Diena”, populiariausia lietuviška interneto laida „Kitokie pasikalbėjimai”, „(Ne)tobulos” su Jurga Tapiniene, „Nepatogūs klausimai su Radistais”, „Kasdienybės herojai” su Rūta Lape, „Didysis Alfo kulinarinis šou”, „Nejaukiai” su Tomu Sinickiu, „Orijaus kelionės” su Orijumi Gasanovu, „Motyvacija judėti” su Vlada Musvydaite, „Boso valanda” su Sauliumi Jovaišu, „Krepšinio zona”, „Sportinė forma”, „Spausk gazą”, „Sveikatos receptas”, „GARSIAI!”, „Artimai”, „Stiliaus DNR”, „Atsakingas požiūris”, „DELFI Garažas”, „Radikalus smalsumas”, „Kur varom”, „Kablys”, „Jūs rimtai” ir kitos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *